Zaprzyjaźnij się z sąsiadami

zaprzyjaźnij się z sąsiadamiKiedy zamierzasz kupić nowy dom, powinieneś sprawdzić każdy zakamarek i dowiedzieć się kto mieszka po sąsiedzku. A wszystko to po to, żeby upewnić się, czy będziesz tam szczęśliwy. Jak prawdziwy agent z agencji nieruchomości przejdź się po okolicy, spotkaj się z sąsiadami. Od tego jakie masz relacje z sąsiadami zależy, czy wrócisz do domu uśmiechnięty, czy też zostaniesz dłużej w pracy, bo obawiasz się powrotu.

Jest wiele sposobów, żeby zapoznać się z sąsiadami i nie wyjść na wariata. Pamietasz jak w dzieciństwie wykręcałeś się od tego, żeby pójść na prośbę matki do sąsiadów i pożyczyć trochę soli lub mleka, które właśnie się skończyło? Warto wypróbować taki sposób.
Najbardziej cywilizowany sposób zapoznania się to pójście do sąsiadów i przedstawienie się. Przy tej okazji możemy ich zaprosić na drinka któregoś wieczoru, a wtedy przedstawić resztę rodziny i opowiedzieć trochę o sobie w miłej domowej atmosferze.
Jeśli nie zapoznasz się z sąsiadami, narażasz się na ryzyko izolacji i ignorowania Ciebie przez nich. A kiedy wyjedziesz, nikt nie przypilnuje twojego domu, nie nakarmi kota i nie odbierze poczty. Więc nie będziesz się czuł komfortowo w nowym otoczeniu i wcześniej niż myślisz usiądziesz za komputer, wrzucisz do Google hasło, na przykład, przeprowadzki białystok  i będziesz przeglądał oferty firm, świadczących usługi transportowe i wykonujących przeprowadzki.

Nawet jeżeli myślisz, że twoi sąsiedzi są najbardziej odrażającymi ludźmi na śwecie, wciąż musisz próbować zaprzyjaźnić się z nimi. Dzieki temu twoje życie będzie spokojne i dużo łatwiejsze.

Reklamy

0 Responses to “Zaprzyjaźnij się z sąsiadami”  1. Dodaj komentarz

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s
FIRMA TRANSPORTOWA – PRZEPROWADZKI TRANSPORT F. RADZAJ

Białystok 15-685, ul. Bacieczki 102 tel. +48 604 631 108, tel. 85 662 08 96

Mapa

Wpisz swój adres e-mail


%d blogerów lubi to: