Przewóz książek

Książki są naszymi przyjaciółmi. Z nich czerpiemy mądrość, porady, na przykład, na temat budowy domu, czy też opieki nad zwierzętami. Książki służą do nauki i do rozrywki. Nawet teraz, gdy źródłem informacji w dużej mierze jest Internet, gdy istnieją ogromne zasoby bibliotek elektronicznych, książki wciąż towarzyszą nam w życiu. Przeprowadzając się, zabieramy je do naszego mieszkania. Przewóz książek nie będzie stanowił trudności, jeżeli dostosujemy się do kilku podstawowych reguł:

  • Przede wszystkim książki trzeba zapakować. Jeżeli wkładamy je luzem do samochodu, ryzykujemy, że w czasie jazdy książki zaczną przesuwać się i spadać. Nie zalecamy związywać książki sznurkiem, ponieważ może on uszkodzić politurę w miejscach, w których ściska książkę.
  • Na czas przeprowadzki książki należy pakować do kartonów. Sortujemy i układamy książki według ich rozmiarów: większe książki – na dno kartonu, mniejsze na wierzch. Puste miejsca między książkami wypełniamy zgniecionymi gazetami.
  • Nie układamy książki w takiej pozycji, w jakiej one stały na półkach, lecz w pozycji leżącej.
  • Pamiętajmy, że książki ważą dużo i pakować je należy do niewielkich kartonów, które będziemy w stanie podnieść.
  • Kierujmy się tym, że książki trzeba będzie rozpakować w nowym mieszkaniu i ustawić na swoim miejscu. Więc aby uniknąć bałaganu należy opisywać zawartość każdego kartonu z książkami.

Kompleksową przeprowadzkę wraz z pakowaniem mienia, w tym książek, wykona dla Państwa firma Przeprowadzki Transport Białystok F. Radzaj.  Żeby zamówić przeprowadzkę, wystarczy zadzwonić pod numer 604 631 108.

 

Reklama

1 Odpowiedź to “Przewóz książek”


  1. 1 Fortis 18 sierpnia, 2012 o 4:08 pm

    Bez wątpienia przewóz książek, jest najbardziej mozolną i pracochłonną czynnością podczas realizacji każdej przeprowadzki.


Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s
FIRMA TRANSPORTOWA – PRZEPROWADZKI TRANSPORT F. RADZAJ

Białystok 15-685, ul. Bacieczki 102 tel. +48 604 631 108, tel. 85 662 08 96

Mapa

Wpisz swój adres e-mail


%d blogerów lubi to: